Bir sorunuz mu var?

Bu alandan kullanıcıların merak edebileceği tipik sıkça sorulan sorulara ulaşabilirsiniz.
Eğer farklı bir sorunuz var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ad, soyad, doğum tarihi ve T.C kimlik numaranızı eksiksiz bir şekilde girerek kimliğinizi doğrulayabilirsiniz.

Giriş sayfasında 'Şifrenizi mi unuttunuz?' bağlantısına tıklayın. Açılan ekranda, kayıt olurken kullandığınız e-posta adresi ya da cep telefonu numaranızı girin. Telefonunuza veya e-posta adresinize gelen 'şifre sıfırlama bağlantısı'na tıklayın. Açılan sayfada, yeni bir şifre oluşturma ekranına yönlendirilirsiniz ve şifrenizi oluşturup 'Kaydet' butonuna basın. Artık yeni şifrenizle Verymoney platformuna giriş yapabilirsiniz.

E-posta adresinizin doğru girildiğinden emin olun. Doğrulama e-postasını gönder seçeneğini kullanarak e-postanın yeniden gönderilmesini talep edin. Eğer bu adımlara rağmen doğrulama e-postasını alamıyorsanız, bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Sisteme sadece kendi adınıza olması şartıyla IBAN hesabı ekleyebilir, ekledikten sonra çekim talebi isteyebilirsiniz. Verymoney çekim talebinize istinaden her ayın 15. günü talepte bulunduğunuz tutarı seçili IBAN hesabınıza gönderecektir. Lütfen ödeme alabilmeniz için en az 1 banka hesabı giriniz.

Cep telefonu numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza gelen 6 haneli kodu doğrulama kodu alanına girerek cep telefonunuzu doğrulayabilirsiniz.

Verymoney bünyesinde bulunan Affecterlar ve Affecter olmak isteyen adaylarımızdan hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Tüm başvurular birçok kriter göz önünde bulundurularak detaylı bir şekilde incelenmektedir. Hesabınızın onaylanma süreci değişkenlik gösterse de genelde 2-7 iş günü içerisinde onaylanmaktadır.

Reklam veren firmaların sizlerden istedikleri belirli kriterler bulunmaktadır. Reklamı alan yani sizler, istenilen bu şartları yerine getirmeniz ve uymanız durumunda hem sizin için hem de reklam veren firmalar için daha verimli bir reklam çalışması elde etmiş olacaksınız.

Öncelikle sistemimiz de yer alan üyelik formunu doldurmanız gerekiyor. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra platformda yayınlanan birbirinden farklı reklamlara erişim sağlayabilirsiniz. Yayınlanan reklamlar arasından profilinize ve size uygun olduklarını düşündüğünüz reklamları alabilirsiniz. Verymoney bünyesinde reklam verenin şartlarına uyarak yeni marka işbirliklerine katılım sağlayabilirsiniz.

Reklam yayınlamak istediğiniz platformu seçtikten sonra platforma göre video, ses, görsel, story, shorts ve metin gibi reklam türlerinde reklam yayınlayabilirsiniz.

Verymoney web sitesinden "Kayıt Ol" butonuna basıp sizden istenen bilgileri girerek kayıt olabilirsiniz.

Kriterlerinize uyan her reklamı seçip işbirliği yapabilirsiniz.

Verymoney sitesinden kendinize uygun olan reklamı aldıktan sonra belirtilen platformlarda yayınlayabilirsiniz. Instagram Facebook Twitter Tiktok Youtube Twitch Spotify Pinterest Linkedin Whatsapp Telegram

Tüm başvurular birçok kriter göz önünde bulundurularak detaylı bir şekilde incelenmektedir. Hesabınızın onaylanma süreci değişkenlik gösterse de genelde 2-7 iş günü içerisinde dönüş sağlanmaktadır.

Verymoney bünyesinde 100 ve üzeri takipçiye sahipsen ve ek gelir elde etmek istiyorsan Instagram Bio'muzda bulunan linke tıklayarak, başvuru formunu doldurabilir ve marka işbirliklerine, kendine uygun olan reklamlara katılım sağlayabilirsin.