"Reklam yaparak para kazanmaya başlamak için şimdi üye olun." ÜYE OL!
Verymoney

Verymoney Yazılım ve Reklamcılık A.Ş. Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi OSB Teknoloji Geliştirme Bölgesi içerisinde 2021 yılında kurularak faaliyetine başlamıştır. Firma hem yurt içinde hem yurt dışında yöneticilik yapmış profesyoneller tarafından kurulmuş bir start-up firmasıdır.

Verymoney

Hakkında

Verymoney, sosyal medya kullanıcılarına para kazanma fırsatı sunan bir yazılım ve reklamcılık firmasıdır. Kullanıcıların sosyal medya hesaplarını kullanarak para kazanmasını sağlar. Kullanıcılar, bu platform ile sosyal medya hesaplarındaki etkileşimi değerlendirerek para kazanabilirler. Verymoney, kullanıcılarına ek gelir sağlamayı amaçlayan bir firmadır ve sosyal medya kullanıcılarının para kazanmasını kolaylaştırmak için çalışır.

Verymoney, kullanıcı dostu bir platform sunmak için sürekli olarak geliştirilmektedir. Kullanıcılar, kolay ve hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarını yönetebilir ve para kazanabilirler. Verymoney, sosyal medya kullanıcılarının para kazanmasına olanak tanırken, aynı zamanda reklam veren markaların da hedef kitlesine ulaşmasına yardımcı olur. Bu sayede, hem kullanıcılar hem de markalar kazançlı çıkar. Verymoney, sosyal medya kullanıcılarına para kazanma fırsatı sunan, güvenli, kullanıcı dostu ve etkin bir platformdur.

İşleyişi Keşfet

Ekibimizle Tanışın

Kurulduğumuz günden bu yana reklam sektörüne yön vermek isteyen genç fikirler ile Verymoney projesini her gün daha çok güçlendiren yenilikçi çalışmaları prensip edinip ilerlediğimiz ekibimiz.

Cüneyt Gülmez Cüneyt Gülmez

CEO

Doğan Tankişi Doğan Tankişi

Co-Founder

Cuma BOZKURT Cuma BOZKURT

Project Leader

Mustafa AFAT Mustafa AFAT

Lead Developer

Hakan UĞUR Hakan UĞUR

Front-end Developer

Adem ÖZMERMER Adem ÖZMERMER

Back-end Developer

Murat ÇELİK Murat ÇELİK

Back-end Developer

Ö. Faruk GÖGEBAKAN Ö. Faruk GÖGEBAKAN

Art Director

Melike İNSAN Melike İNSAN

Graphic Desinger

Mekselina GÜÇER Mekselina GÜÇER

Content Creator

Fatih UĞUR Fatih UĞUR

Content Creator

Hedeflerimiz

Analiz ve çalışmalarımızın bizi yanıltmaması için var gücümüzle Verymoney'i geliştirmeye devam ediyoruz. Hedefimiz 5 sene içerisinde 50 milyon kullanıcı ve 10 milyar TL ciroya ulaşmak.

2023 Hedefi

Verymoney 2023 yılı sonuna kadar 1 milyon kullanıcı ve yıllık bazda 100 Milyon Türk Lirası ciroya ulaşmayı hedeflemektedir.

2025 Hedefi

Verymoney 2025 yılı sonuna kadar 25 milyon kullanıcıya ve yıllık bazda 1 Milyar Türk Lirası ciroya ulaşmayı hedeflemektedir.

2027 Hedefi

Verymoney 2027 yılı sonuna kadar 50 milyon kullanıcıya ve yıllık bazda 10 Milyar Türk Lirası ciroya ulaşmayı hedeflemektedir.

Bizden Kareler

Verymoney amaç ve hedefleri doğrultusunda yürüttüğümüz çalışmalarda eğlenceli anılarda biriktirdiğimiz çalışma alanımız ve bizden kareler.

‘'Güçlü bir marka için ihtiyacınız olan tek şey Verymoney''

Dijital Değişimi Birlikte
Başlatalım!

Herkesin kazandığı bir
dijital dünya için Verymoney
Mobil Uygulamasını indirin.